About us.

Brief in english.

Here we are – arts & crafts gallery. Our publications stands for make you closer to the creation of many art’s categories. We going to present you various realisations from drawings, designs and art. Hopefully you’ll be with us and together we going to have an ‘our own little art corner’.

Teraz może rozwinięcie po polsku.

Tak – mamy tu projekt w zamyśle mającym być galerią “sztuki i rzemiosła”. Pomysł zrodził się z samej chęci założenia strony internetowej publikującej własne prace w dobrej oprawie. Jednak podczas projektowania strony chęci na publikację większej ilości prac wzrastały; i tak tak trzeba było się przekwalifikować na formę dziennika z galerią. Tu nie ukrywam nachodziły większe perspektywy związane z projektem, który tu nadmienię, liczę iż będzie ewoluował w stronę galerii wirtualnej; z większą liczbą osób związanych z projektem, tj. wystawiających pod naszym szyldem.

‘Galeria’ jako że jest projektem tzw. “arts &crafts” będzie przedstawiać realizacje z zakresu wszelkich prac dziedziny skromnie nazywanej plastyką (sztuka), tj. mamy tu na myśli zawarcie realizacji z kategorii: rysunek, malarstwo, rzeźba, fotografia, grafika komputerowa, projektowanie; i tak dalej przykładowo ich przenikanie się. Mamy nadzieję, że osiągniemy ten efekt przy krótszym przyglądaniu się realizacjom i dalszemu rozwojowi strony. Tak uzyskując obraz ‘rzemiosła i sztuki’, który przybliży formę pracy i jej ówczesny wymiar w dzisiejszych realiach.

Tj. “Malutki kącik ze Sztuką.”

In short words: “Small corner with art.”